CENTRUM NURKOWE

AQUA AGA

OBÓZ 04-11 SIERPIEŃ 2018r.

IMG_0172Zapraszamy naszych najmłodszych wychowanków ze stopniem Płetwonurka Młodzieżowego KDP CMAS oraz wszystkich zainteresowanych zdobyciem elitarnej naszywki płetwonurka młodzieżowego na obóz nurkowy, który odbędzie się na Mazurach w bazie nurkowej Piłakno.

Obóz ten skierowany jest do wszystkich dzieci powyżej 8-go roku życia, które chciałyby aktywnie spędzić część wakacji w niecodzienny sposób, nauczyć się nowych rzeczy, spróbować pokonać swoje słabości oraz doskonalić i wykorzystać umiejętności jakie posiadają. Uczestnik zdobywa szeroki zakres wiedzy teoretycznej jak i praktycznej z zakresu płetwonurkowania opartej na bardzo wysokich standardach Federacji KDP – CMAS – najbardziej renomowanej federacji nurkowej na świecie. Młodzież na obozie rozwija umiejętności tj. dbałości o posiadany sprzęt, organizacji miejsca pracy, odpowiedzialności za drugą osobę, rozwija zdolności współpracy, uczy się podstaw ratownictwa w zakresie pierwszej pomocy. Podstawową ideą obozu jest bezpieczeństwo i stosowanie się do reguł i zasad bezwzględnie przestrzeganych w tym sporcie. W planie wiele nowych i ciekawych projektów; będziemy robić zdjęcia i nakręcać filmy podwodne, uczyć się rozpoznawać podwodnych mieszkańców polskich jezior, rysować pod wodą i doskonalić umiejętności związane z pływalnością zerową.  Kontakt z naprawdę dziewiczą naturą, która otacza rejon naszej bazy, daje ukojenie dla zapracowanych rodziców, a dzieci uczy dbania o przyrodę i środowisko naturalne. Zapraszamy zatem wszystkich, przyjmując zasadę pierwszeństwa deklaracji ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Obozy nurkowe dla młodzieży realizowane przez Centrum Nurkowe Aqua Aga odbywają się w małych grupach 8-10 osobowych.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Termin:

I. 04.08.2018r. – 11.08.2018r.  

Miejsce: Piłakno –Dębowa Przystań – MAZURY

Zakwaterowanie: Dębowa Przystań Pokoje: 2-4 osobowe

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad , kolacja + podwieczorek ) przygotowane i podawane w Tawernie.

Dojazd: wspólny – busem

Ubezpieczenie: każdy uczestnik objęty jest na czas obozu ubezpieczeniem NNW.

Cena obozu: 1800 zł (dziecko nurkujące)

MIEJSCE – Dębowa Przystań, położona 16km od Mrągowa, na obszarze zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Jeziora Sorkwickie”. Ośrodek leży nad przepięknym jeziorem Piłakno – jednym z najgłębszych jezior Warmii i Mazur. Przejrzystość wody w słoneczne dni dochodzi do 10m. Położenie w samym środku lasu i nad tak wyjątkowym jeziorem pozwala na aktywny wypoczynek z dala od hałasu i zgiełku. Jest to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. W okolicznych lasach można spotkać dziką zwierzynę, a czyste jezioro zachęca do kąpieli, łowienia ryboraz nurkowania. Kompleks agroturystyczny stwarza idealne warunki do realizacji programu obozu nurkowego. Więcej: Dębowa przystań

Przyjazd na miejsce w sobotę o godzinie  12:00 – 13.00 i zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych, usytuowanych tuż obok jeziora.

PROGRAM

Program Obozu Nurkowego skierowany jest głównie do dzieci i młodzieży które marzą o zobaczeniu podwodnego świata lub chcą rozwijać już zdobyte umiejętności. Zajęcia nurkowe dla dzieci pozwalają najmłodszym na poszerzanie wiedzy o życiu podwodnym, zwiększanie umiejętności pływackich, rozwijanie nowych zainteresowań, a przede wszystkim dają dużo dobrej i bezpiecznej zabawy.

DODATKOWE ATRAKCJE

Planujemy różnego rodzaju wycieczki piesze, gry terenowe, zawody i konkursy związane z tematyką oraz zajęciami obozowymi oraz atrakcje niespodzianki. Wyjazd np.: do Giżycka, Mrągowa, do portu jachtowego w Mikołajkach. NOWOŚĆ: Pływanie na jachcie z instruktorem i zapoznanie się z podstawowymi terminami określanymi w żeglarstwie.  Zakres oferty: Obóz obejmuje od 6 do 8 nurkowań w wodach otwartych oraz zajęcia teoretyczne. Jeżeli dzieci posiadają już stopień nurkowy np brązowy, mogą w ramach obozu uzyskać kolejny stopień – srebrny.

W cenie:

*wynajęcie kompletnego sprzętu nurkowego,

*Opłaty bazowe związane z napełnianiem butli, itp.

*obsługa instruktorska,

*Zajęcia teoretyczne,

*egzamin teoretyczny,

*dzień pod żaglami

Do ceny szkolenia należy doliczyć:

*opłaty certyfikacyjne (Podręcznik, certyfikat, książeczka, koszulka, worek– 120 zł) w sytuacji braku jakichkolwiek uprawnień

*certyfikat na wyższy stopień nurkowy 70,00 zł – w sytuacji podnoszenia kwalifikacji

*Park linowy w Giżycku: Wiewióra ( w zależności od pogody )

CENA OBOZU: 1800zł (dziecko nurkujące)

ZAPISY: Aby zostać zapisanym na obóz należy: Wypełnić kartę kwalifikacyjną wysyłaną na mail po uprzednim kontakcie telefonicznym. Dokonać pierwszej wpłaty za obóz 30 maja 2018r. w wysokości 500 zł. Dokonać drugiej i ostatniej wpłaty 1300 zł – do 10 lipca 2018 (razem 1800 zł).

IMG_1112 DSC_1231 IMG_0085  IMG_0360 IMG_0419 IMG_0442